Albert Pla odtwarza najbardziej popularne i kontrowersyjne piosenki

albert pla
W ‚Vida y milagros’ wokół siebie najlepszych muzyków w studio
Piosenkarz i kompozytor Albert Pla (Sabadell, 1969) publikuje w tych dniach dysk Życiu i cudach, koncert mały, obliczony na która odbyła się w studiu MusicLand w Figueres, Gironie, w ten enfant straszny scenariuszy łączy w sobie fundamentalne pytania o swoją karierę od współpracy z ekranem ponad najlepszych muzyków w studio, z którymi można dostać się do nagrywania w Hiszpanii.Ci muzycy są były Ostatnie Wiersze Quimi Portet, który również podpisuje mieszanki, gitara); Carles Benavent, pod; Tino Di Geraldo, baterii; Jorge Pardo (Jorge Pardo, saksofon i flet; Diego Cortez, hiszpańska gitara, i Judith Farrés, na chóry. W rezultacie, bez uszczerbku dla byłych pracownic piosenkarza, zwiększa siły PLA do poziomów, które są, ale na tak kontrowersyjne tematy, co do sposobów wyrażenia, które wykorzystuje, może doprowadzić do jej autorem na terenie mainstream. Ten sam Pla, z lekkim socarronería, przyznaje, że „są ludzie, którzy, usłyszawszy to, powiedział mi:” ja Joé, że poważnie…!’. Ale jak tylko robisz z mody, to będziemy to robić dobrze”.Wraz z DVD, na którym wyświetlany jest proces nagrywania, Życia i cudów oferuje pełną zwiedzanie kariery artysty, z przystankami niezbędne. Jego trzeci album, Nie tylko rumba żyje człowiek, zawierają Joaquin głupi, letniego słońca, W barze na rogu i ognistej List króla-Мельчор, który napisał razem z jeszcze jednej historycznej cançó: Quico Pi Serra.

Lou Reed Jeanette
W Zakłada, Fonollosa, twardy, który był jego produkcji w skali krajowej, jej personel cover od Walk on the wild side ” Lou Reeda, że to prawo po stronie bestii od życia, a także Cierpi tak jak ja, i Marzę, Veintegenarios w Albuquerque interpretuje эсхатологическое Marcelino Arroyo del Charco, ekspozycja na słońce, kogut Eduardo Czarnogóry, Lola, dziki, zostawiam lub nie zostawiam, wersji i Jestem zbuntowany Jeanette; od Anem na llit, dysk piosenek dla dzieci, regeneruje), i Cançons d ‚ miłość i lek, odpowiednie jego show imiennika z tekstami artysty Pepe Soli, Mojego wielbłąda. Jak widać repertuar, który wyrzuca iskry, i daje wyobrażenie o tym, brak самоцензуры, który praktykuje Pla.
Przed tym wyborem, przyznaje, ze taka candidez niewiele mogę uwierzyć, że cię charakteryzuje, „była czymś bardzo naturalnym, bo piosenki, które szedłem, ciesząc się na żywo od dawna. To już coś dla mnie”. Co do pracy z Quimi Portet, Pla wyjaśnia, jak „coś domowej roboty. Wiedzieliśmy, bo on już zrobił coś mieszanka niektóre tematy moje i położył gitarę na starym dysku. Kiedy powiedziałem mu, że ten dysk, zaproponowałem współpracę jako gitarzysta, a on powiedział mi, że nie tylko ośmieli. Zaproponowałem, aby zrobić mieszaniny i w końcu odszedł, pozostawiając jako producent, spontaniczny”.

‚Vida y milagros’

Vida y milagros
‚Vida y milagros’ zamyka etap, z jego obecnej wytwórni, ale Евра już zanurzony w swój kolejny projekt: „To, faktycznie, film pod tytułem zły facet. Film, który rzuca się w sali teatru, i, podczas gdy rzecz dzieje się na ekranie, Judith Farrés i ja będziemy Komentować. To typ, który idzie w samochodzie; – adwokat, agencja nieruchomości i jazdy na carreterita podpisać papiery, które pozwalają mu narysuj wielokąt. Nawiasem mówiąc, to, co dzieje się w głowie wujka. W niej sprawiają, że kawałek papieru Juanma Bajo Ulloa, Joaquim Jordá i Cesc Gay”.W niebezpiecznej i przeciwdziałającego wyobraźnię Albert Pla, który dostaje się do kanałów ekspresji w muzyce, czy w teatrze, nie zwalniają pytanie, co czuje ten Kataloński: „czy Aktor czy muzyk? Nie obchodzi mnie to. Co do tego, że muzyk, ja zawsze robię piosenki. Jeśli się nudzę, to pierwsze, co wychodzi-to piosenka. Czasami wyszły utwory są bardzo długie, a potem zamieniają się w filmy.

Za bardzo ogromny i w tym, co się w nim dzieje, Pla przyznaje, że faktycznie jest lepszy od zawsze: „… bo to jest niewiarygodne. Ostatnio spędzam jtd, od których ci staje się jasne, że w rzeczywistości, jak bardzo się starasz, zawsze silniejszy, niż to, co można stworzyć. Oglądałem niedawno w telewizji program na 25 lat grupy teatralnej La Cubana i wychodzili niektóre z jego wczesnych, szkice, jak ten, w którym oni muzyki, a publiczność jeszcze nie wszedł na salę. Wszystko było końca maniakiem, ale nagle zmieniłem pasek, i zobaczyłem coś na PTI-1, co robią na poważnie, i to było jeszcze trudniejsze, niż Na Kubie. Następnego dnia dowiedziałem się, że było Eurowizji. Spójrz, co było zabawne, że Na Kubie, ale nie mógł konkurować z czymś tak bezmiernej”.