Piosenki macho, które śpiewaliśmy i tańczyliśmy

Muzyka, czy reggaeton lub rock, pełen tekstów macho, i znaleźliśmy niektóre z najbardziej popularnych.

W te dni był news piosenkarz Maluma ze względu na jego nowy singiel, ‚4 Babys’, piosenka z treścią straszne macho i misógino, że, oczywiście, i bez jakiegokolwiek śladu na krytykę, podnosi tak dumny przemocy wobec kobiet. Jak każdy macho, powiedział, że jego tekst nie był macho, lub, co najmniej, mówi, że „tylko muzyka”, inne usprawiedliwienie samego macho, aby porozmawiać мачизма (męskiego szowinizmu), w którego wierzą. Jego gatunku reggaeton, styl muzyki, co już samo w sobie powoduje sporo małżeństwa, ale nikogo to nie dziwi, dlatego, że niektóre utwory są bardziej sztywne, które słyszeliśmy w historii, zdarzają się, tego gatunku muzyki. I mówimy o przemocy w tym sensie, że są macho i mówi o wkleić, chłosta, i naruszać kobiety, nie dlatego, że powodują dyskomfort, że również.

Niemniej jednak, nie jest reggaeton, jak styl muzyczny, co to jest macho. Wręcz przeciwnie, są to mężczyźni-macho, którzy śpiewają, i, niestety, takie są na całym świecie i we wszystkich gatunkach muzyki. Bez wyjść dużo gałęzi, podkreślamy, że analiza, że dziennikarz June Fernandez zrobił świat reggaeton z płci punktu widzenia.Właściwie, jeśli chcemy znaleźć litery macho, jest zbyt wiele, procent jest bardzo wysoki, ale nie są widoczne. Na przykład, w temacie więcej śpiewał-to miłość, miłość romantyczna, która każe nam uwierzyć, że to na całe życie, że musimy iść do niego, i że za tę miłość wielu nadużyć, które mogą dokonać w parze, są „odpuszczone”. Wszystko, co jest równoznaczne z „nie mogę bez ciebie żyć’, utrwala zależność emocjonalna, że, jeśli wierzyć, że nasz los jest w życiu, łączyć się w pary i trzymać za nich, jak gwóźdź smutku, i że w każdym związku jest zakończona, jest towarzyski osobiste niepowodzenia.
Ale nie te litery, które uważamy dziś, bo byłoby to zbyt długo, a wszystkie one są zbyt podobne. Dziś skupimy się na litery wyraźnie macho i które stanowią żadnego typu przemocy wobec kobiet. A istnieje również wiele z tego, zwłaszcza w ” People, szukamy artystów, które możemy tarareado, w różne style muzyczne.

Blurred Lines – Robin thicke’s, T. I. i Pharrell

blurred lines
Jak zabawy taneczne Blurred Lines, prawda? Poza tym, nie mogę zapomnieć styl Miley Cyrus, kobieta bez żadnych trudnych czasach zobacz najbardziej „brzydkiego” ze swojego ciała i zobaczyć postawy, wyraźnie, sexy, tańczą i robią twerking z tą piosenką. Ale faktycznie przed nami piosenka, którą rzuca zdanie macho, bez sensu, jak:
Wiem, że chcesz
Ty lis bardziej sexy
Ale dobra z ciebie dziewczyna, jak ja będzie uchwycić, trzeba chcieć założyć nieprzyzwoite
Mówi, fajne, lisy i tak dalej. Pat w culode dziewczyna, w tym w wideo.
Przed kontrowersji, wyraźnie Robin thicke’s nic nie rozumiała. I wielu jego fanów też, tylko piosenka zabawy”, twierdzą. Jeden z jego pracowników, słynny Pharrell Williams, pytany o spór na temat, powiedział, że wyraźnie pokazuje, ignorancji, że nie było na rzecz feminizmu, że żaden człowiek nie może zajść w ciążę, i że „istnieje nierówność między kobietami i mężczyznami, które trzeba wspierać”. Tak, miradle, ponad dobry-roll-maker-wiecznym budynku hotel happy w świecie mężczyzn.

I used to love her – Guns N’ roses

guns n roses

Zostawimy określony temat, rock ‚ n ‚ roll, aby było jasne, że we wszystkich gatunkach muzycznych, które umożliwiają odtwarzanie i normalizacji pomysły macho. Wśród nich destacaríamos także ‚Hey Joe’, Jimmi Hendrix, gdzie słynny Joe to, co robił, było zabić swoją żonę, za chodzenie z innym mężczyzną. Ale jak, jeśli to piosenkarka, że tak mówi? W I Used to Love Her, Guns N’ Roses, czytamy dosłownie następujący:
On ją kochał,
ale musiałem ją zabić,
musiałem umieścić ją na sześć stóp pod ziemią,
a ja nadal można słuchać jej narzekań.
Wydaje się, że znowu przed nami przypadek kobiety, co doprowadziło do tego, że twój partner uszkodzenia. Przy okazji, jeden z byłych partnerów Axl Rose, Erin Everly, ogłosiła, że canante ją obraził i molestowany seksualnie do niej.

Every Breath You Take – The Police

the police
Ach, jak smutno! Jedna z najpiękniejszych piosenek rock ‚ n ‚ roll, grupa, niezwykła muzycznie, śpiewa wszystko jest w porządku, o człowieku, który realizuje jej była przyjaciółka. Historii w tym, że ma obsesję na punkcie z nią i „nie może” iść za nią cały czas. Ona jest dla niego, bo tak, bo chce, i jego pragnienia stają się rzeczywistością:
Każdy oddech, który bierzesz,
każdy ruch,
każdy mocowania, które się psują,
każdy krok, des,
będę czuwać.
Każdy dzień,
i każde słowo, powiedział,
każda gra grasz
każdej nocy, aby utrzymać się,
będę czuwać.
O, nie możesz widzieć, że mi się należą?
Jak boli moje biedne serce z każdym krokiem, który dajesz.
Every Breath You Take przypomina mi o ‚zabić’, Loquillo, typowa piosenka, która mówi o „złych”, nie chcąc powiedzieć, co będą robić dokładnie to, ale w rzeczywistości staje się normalne i zgadza się, że człowiek może czuć takie rzeczy.