6 piosenek z kontrowersyjnymi tekstami- wiemy, co śpiewamy?

„Ach, mamo, że będzie to, co chce czarny!” i inne utwory z post jest bardzo wątpliwe, że śpiewamy, nie zastanawiając się.Nie mamy tu na myśli piosenki, które mają podwójne znaczenie, którego nie zrozumiał. Nie, treść zupełnie wyraźny, a jeszcze śpiewamy. Czy uświadamiamy sobie, że mówimy? Może tak, może nie, ale jeśli jest jedna rzecz pewna, że jeśli jest święto i brzmią, stajemy się szalony (no, z pewnymi wyjątkami…).
Dlatego, ci otworzyli oczy:.

 

1 ‚Dame la mandanga’ – El Fary

el fary
Był tylko jeden człowiek w tym kraju jest w stanie zmusić nas do śpiewania, więc marihuany. Jeśli wiemy, refren, u nas nie ma wątpliwości: „daj mi, daj mi mandanga tematy / daj mi czekoladę, który napisałem dobrze / daj mi czarnej, dobrze zapach / że Maria przejdź wysokich”, ale nasza ulubiona fraza wszystkich „Mandanga’, to: „idę pa’ klub nocny szukać mój churifú / zobacz, czy mam dobrze, myślę, że Kun Fú”.
Źródło i inspiracji, piosenki nie mają odpadów.

2 ‚Y cuanto más acelero’ – Javi Cantero

I U Fary przejdziemy do jego syna, Xavi Кантеро. Na szczęście lub niestety, tylko stała się popularna, jej piosenki, ta „, i im więcej acelero, bardziej ciepło noszę”, problem w tym, że młody człowiek nie miał żadnego wstydu w tym, aby, jak szaleję „z miłości”, dziewczyna, którą nosił na motocyklu.

3 ‚El africano’ – Georgie Dann

el africano
Wszyscy śpiewamy to „co będzie, co jest czarne”, ale okazuje się, że w piosence „co będzie, to, co chce czarny”. Nic się nie dzieje, bo komunikat piosenka pozostaje wysoce wątpliwe. Strasznie od początku do końca:
„Mamo, czarny wściekły chce walczyć ze mną / […] / Mamo, idę spać dobranoc / ja arropo z nogi na głowę / i czarny, otwórz mi. / Mami, że będzie to, co chce czarny”.

4 ‚El negro no puede’ – Georgie Dann

Jeśli to jest to, że nie wiemy, co u króla piosenki lata z czarnym. Być może druga część poprzedniej piosenki, bo jeśli w nim człowiek został „włączony” Ogółem, okazuje się, że wszystko, zeszła na nie:
„Dziś tłusty opowiedział nam, co się dzieje / czarny nie może , czarny nie może / zmęczony, nie obchodzi kobiet / czarny nie może, nie może spać… / leży na łóżku i ani jednym palcem, porusza się / czarny nie może, czarny nie może / I choć czarny stawia wszystko, że czarny nie może, nie może spać… / Przetestowane w ogrodzie, a nawet w kuchni / I czarne nie mogą, ani w nocy, ani w dzień”.

5 ‚Al pasar la barca’

Nigdy nie zrozumiemy, dlaczego ona stała się popularna piosenka, w której Pan chodzi piropeando na małych dziewczynek: „Po przejściu na łodzi, – powiedział przewoźnik: dziewczyny piękne, nie płacą pieniądze”. Nie będziemy zaznaczać, gdy przewoźnik z pederasta, ale brzydko, bardzo brzydko, pozostaje powiedzieć. Jednak źle, że bohater piosenki uderzył ją dobre sądu: „nie jestem piękna, i nie chcę być”.
Jak wideo wybraliśmy jedną z takich grup, które śpiewają piosenki, a jesteś zmuszony iść do nich w wielu przypadkach z dziećmi.

6 ‚Lady Marmalade’ – Christina Aguilera, Lil’ Kim, Mya, Pink

lady marmalade

Niech glamour, i to, że ta piosenka to klasyk już. Klasyka, oczywiście, bromilla „patrzcie, jaki jestem zły, że śpiewam to w języku francuskim, i wiem, że to oznacza”, zwłaszcza jeśli БСД „Moulin Reouge’ pokrywają się z waszymi chłopców w wieku dorastania. Jedyne zdanie, które nauczyliśmy się mówić w języku francuskim: „Voulez vous коучер avec moi ce soir”, lub w języku, czytelnie: „chcesz spać ze mną tej nocy? Z biegiem lat zapomnieliśmy jego sens gorący i śpiewamy, kiedy słyszymy, jak tam jest, ale jaki w tym sens?