Раммштейн wydał nowy album. Teksty są mocne, ale nikt się nieboi, jak „lalek” zajmuje się prostytucją dzieci.

Раммштейн. "Ta grupa stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego federacji ROSYJSKIEJ"
Раммштейн wydał nowy album. Teksty są mocne, ale nikt się nieboi, jak "lalek" zajmuje się prostytucją dzieci.

Rammstein nigdy nie unikała kontrowersyjnych pytań, w swoich utworach. Już śpiewali o tym, kazirodztwo, nekrofilia, sadyzm, masochizm, czy kanibalizm. Niemniej jednak, w nowym albumie znalazł się utwór bardzo trudne, z powodu dziecięcej prostytucji. Forma realizacji treści wzajemnie się uzupełniają, tworząc całość bardzo zastraszające.Rammstein wywołało spory w tym roku, na krótko przed ich nowego albumu, wyjście. Tutaj znajduje się klip wideo wszystko, za słuchanie głośno nie tylko w Niemczech, ale i w świecie. Niemniej jednak, należy pamiętać, że haki włosów prowokacyjnych tylko część układanki, choć nie znacznie. Element najbardziej interesujące i kontrowersyjne kreatywności od niemieckiej grupy są teksty: niejednoznacznych, często okrutne i przerażające. To jest to, co dzieje się w „Puppe”.”

Teksty Rammstein silne, ale nie są straszne , jak ” pępku”Teksty Rammstein silne, ale nie są straszne , jak ” pępku”

Teksty Rammstein silne, ale nie są straszne , jak " pępku"Teksty Rammstein silne, ale nie są straszne , jak " pępku"

Teksty nowych piosenek wpływają na jasność tematu, linki można znaleźć na prostytucji, przemoc domowa, pedofilii, nacjonalizm lub сексоголизм. W przeszłości muzycy były również piosenki o kanibalizm, мазохизме, sau lub.. Jednak problem przemocy seksualnej w stosunku do dzieci, do tej pory nie wydawała się taka silna, jak siódmy album, i w muzyce. 

On niewinnie nazywa się” pępku”, co oznacza”lalka”. I dla każdego człowieka, który nie rozumie teksty, najpierw on również wydaje się dość niewinne, zaczyna się bardzo cicho, jak w słynnej dźwięku zespołu. 

Po prostu krzyknął wokalista chór pokazuje, że jest to historia o czymś nieprzyjemnym. I śpiewa w języku niemieckim, więc dla wielu osób jest to dziwny lub groźny dźwięk. Co to za historia?

Mówiąc prościej, jest to opowieść o dziecku, które dostaje lalkę od swojej siostry, kiedy musi iść do pracy. Słowa napisane w pierwszej osobie, są głównym wokalistą, który jest częścią roli małego dziecka. Ponadto, jej siostra, dziewczyna, która wyraźnie pokazuje małe wykorzystanie ” Schwesterlein „(on jest.siostrzyczka. Dziecko na początku śpiewa spokojnym tonem, że gdy siostra musi pracować, ona zostaje sama w pokoju i bierze leki. Aby nie czuł się samotny, on daje mu tytułową lalkę.Potem staje się ciemniejszy-dowiadujemy się, że siostra pracuje w sąsiednim pokoju. Według wydawców Louder Sound portal, uwagę zwraca słowo „Schaffensplatz”, która w tym przypadku, jego zdaniem, należy do niemieckiej identyfikacji проституованию. Co do tego, że w gazecie mówi o dziecięcej prostytucji, to nie musisz już złudzeń, gdzie w jednym z wierszy czytamy: „pielęgniarka działa, czerwone światło świeci się w oknie.”Do nich przychodzą różni ludzie, czasem dwa z nich w tym samym czasie. Chłopiec słyszy, jak dziewczyna płacze z bólu. 

Pierwsze strofy śpiewają cichym głosem, ale wokalista Тиллан refren już woła, wtedy natura muzyki zmienia się-staje się o wiele trudniejsze. W żywej chórze dziecko złamie głowę lalki, a potem ugryzie ją za szyję, i nie czuje się dobrze-narkotyki mu trzeba brać.

W ten sposób dochodzimy do трагическому końca historii-główny bohater ciągnie swoją siostrę przez dziurkę od klucza i widzi, że jeden z klientów „zabił” jej śmierć. Praca kończy się перефразированным chórem, który podąża za tym, że, gdy dziecko wyciąga głowę z jego nadgarstka, on naprawdę zabija mordercę swojej siostry, zmuszając ich do czuć się dobrze. Wziął pieniądze, a sprawca został ukarany. Pełne teksty piosenek – dźwięki w języku polskim:

Раммштейн. „Ta grupa stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego federacji ROSYJSKIEJ”

Раммштейн. "Ta grupa stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego federacji ROSYJSKIEJ"

Wkrótce po premierze teledysku do piosenki „Deutschland” na miejscu change.org pojawił się nowy wniosek.m. o tym oświadczył premier Rosji Dmitrij Miedwiediew. Autor, Tatiana Tarasowa, chciałam anulować zaplanowane na lato tego roku koncerty grupy Rammstein w Moskwie i Sankt-Petersburgu. Uważa on, że zespół ma negatywny wpływ na „niedojrzałe umysły i psychikę dzieci”. Ponadto, podkreśla, że „ta grupa stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego Federacji Rosyjskiej”.

Nie ma co ukrywać, teksty Piosenek i teledyski muzyczne wpływają na większość tematów na liście, ale trudno powiedzieć, że zachęty lub potwierdzić jednoznacznie, nic z tego. Muzycy regularne pakiety w trudnych zjawisk społecznych, jednak robią to, aby go zaznaczyć. Może być, nie robi wystarczająco jasne, aby spotkać się z oporem społeczeństwa, w szczególności. 

To ich najlepszy album

Według wielu krytyków, ostatnia płyta również najlepsze prace Grupy kariera. To kwintesencja wszystkiego, co zostało zrobione w ostatnich latach. I to nie tylko warstwa muzyki poprawiła, ale i tekst Piosenki.